فلومیکس Flomix

کنسانتره فلومیکس (کنسانتره شناور مرغ تخم گذار)
سویه‌های جدید اصلاح نژاد شده مرغ های تخمگذار برای تولید مطلوب به یک جیره بالانس شده و کامل نیاز دارند زیرا که تغذیه ناکافی سبب افت تولید می شود. با توجه به اینکه تامین دائمی نیازهای مرغان تخمگذار به مواد مغذی ضروری است شرکت تهران طیور سبز و شرکت بهدام رشد خراسان اقدام به تولید کنسانتره‌ای متفاوت با عنوان کنسانتره فلومیکس (کنسانتره پایه و شناور) نموده که بر اساس آخرین دستاوردهای علمی تنظیم شده است.
از مهم‌ترین خصوصیات یک کنسانتره تامین مناسب مواد مغذی مورد نیاز بدن پرنده و اقتصادی بودن آن می‌باشد. کنسانتره فلومیکس انعطاف پذیری بالاتری برای قابلیت بالانس شدن جیره و کاهش هزینه ها دارد و از ایجاد استرسهای تغذیه‌ای و پرورشی جلوگیری می‌نماید.
کنسانتره فلومیکس بر اساس برنامه تغدیه‌ای جدید و متفاوت امکان تامین کلیه نیازهای مرغ تخمگذار اعم از مواد معدنی مهمی چون کلسیم و فسفر، ویتامینها، آنزیمها واسیدهای آمینه و … را فراهم می‌نماید.
با توجه به فرمولاسیون منحصر به فرد این کنسانتره که بصورت شناور و پایه، طراحی و فرموله شده امکان تهیه جیره غذایی مطابق با نیاز دقیق مرغ تخمگذار را فراهم و در بهبود شاخص‌های مهم اقتصادی مانند تولید تخم مرغ و مصرف خوراک بسیار موثر است.Notice: Use of undefined constant titr_comment - assumed 'titr_comment' in /home/oyurir/domains/tehrantoyur.ir/public_html/wp/wp-content/themes/tehran_toyur/single-ourproduct.php on line 98
1- تامین دقیق احتیاجات پرنده با توجه به جدیدترین راهنمای پرورش 2- استفاده از سطوح مناسب متیونین، لیزین و ترئونین 3- استفاده از آنزیم فیتاز و مولتی آنزیم به منظور امکان افزایش سطوح مواد خوراکی با قابلیت هضم پایین 4- تنظیم کنسانتره با هدف بهبود کیفیت پوسته و کاهش درصد تخممرغ های شکسته 5- کاهش هزینه خوراک 6- امکان تنطیم دقیق احتیاجات در تمام مراحل با شرایط گله و مواد غذایی مختلف مورد استفاده 7- امکان بالانس فسفر و متیونین، لیزین، ترئونین و سایر اجزای جیره با توجه به شرایط گله (سن، نژاد، اقلام خوراکی و مقدار خوراک مصرفی)