تهران طیور سبز

شرکت تهران طیور سبز یکی از معتبرترین تولیدکنندگان صنعت خوراک دام و طیور در کشور است، که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با هدف تأمین نیازهای صنعت دام و طیور کشور و با بهره ‌گیری از متخصصین مجرب آغاز نموده و تا کنون توانسته گام‌های ارزشمندی در راستای سالم‌سازی این صنعت برداشته و نقش موثری در این زمینه ایفا نماید.

پارک علم و فناوری خراسان رضوی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ریاست دکتر مسعود میرزائی شهرابی، در راستای تحقق آرمان توسعه فناوری کشور در سطح ملی و بین‌المللی در سال ۱۳۸۱ آغاز به کار کرده و تاکنون بیش از ۸۰۰ واحد فناور و شرکت دانش‌بنیان را مورد حمایت قرار داده‌ است. این پارک با مساحتی حدود ۷۵ هکتار در شهرستان مشهد (در حاشیه بزرگراه مشهد به گلبهار) و نیز در شهرستان‌های نیشابور، گناباد، تربت حیدریه و سبزوار قرار دارد و شامل ۱۱ پردیس و مرکز فناوری به شرح ذیل می‌باشد:

پردیس فناوری انرژی، پردیس فناوری جامع، پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات، مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی و زیارت، مرکز رشد فناوری نیشابور، مرکز رشد فناوری تربت‌حیدریه، مرکز رشد فناوری گناباد، مرکز رشد فناوری حکیم سبزواری، مرکز رشد فناوری کشاورزی، منابع طبیعی و صنایع غذایی، پردیس فناوری دانشگاه فردوسی و پردیس فناوری سلامت ثامن

در حال حاضر تعداد شاغلین در شرکت‌های عضو این پارک، حدود ۶۰۰۰ نفر با متوسط سنی ۳۰ سال می‌باشد که ۸۵ درصد ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر هستند، که شرکت تهران طیور سبز افتخار حضور در این مجموعه را دارد.

پخش ویدیو

محصولات دانش‌بنیان:

فروشگاه اینترنتی تهران طیور سبز

تجربه خوب خرید اینترنتی انواع محصولات دانش‌بنیان


همیشه اولین...

  •  اولین تولید کننده ژل مغذی جوجه یکروزه ویژه استفاده در کارخانجات در آسیا
  •  اولین تولید کننده ژل مغذی جوجه یکروزه ویژه استفاده در سالن پرورش در دنیا
  •  اولین تولید کننده کنسانتره ویژه آرین در ایران
  •  اولین تولید کننده کنسانتره سه مرحله ای در ایران
  •  اولین تولید کننده کنسانتره شناور تخمگذار در ایران

چرا ما را انتخاب کنید؟

تجربه

حضور و فعالیت چندین ساله در صنعت دام، طیور و آبزیان
شرکت تهران طیور سبز با سابقه مدیریت بیش از ۳۰ سال فعالیت در حوزه طیور مفتخر است تا تجربه‌های خود در این صنعت را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

پشتیبانی فنی

کادر فنی مجرب
شرکت تهران طیور سبز با همراهی متخصصین با تجربه و مجرب در زمینه‌های مختلف صنعت دام، طیور و آبزیان مفتخر است تا با شما در این زمینه همکاری کند.

کیفیت

بهترین کیفیت برای شما عزیزان
شرکت دانش‌بنیان تهران طیور سبز بر پایه‌ی بروزترین مطالب علمی دنیا سعی دارد تا بهترین محصولات را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد.

مدیران شرکت تهران طیور سبز