درباره شرکت تهران طیور سبز

شرکت تهران طیور سبز یکی از معتبرترین تولیدکنندگان صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان در کشور است، که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با هدف تأمین نیازهای صنعت دام، طیور و آبزیان کشور و با بهره‌گیری از متخصصین مجرب آغاز نموده و تا کنون توانسته گام‌های ارزشمندی در راستای سالم‌سازی این صنعت برداشته و نقش موثری در این زمینه ایفا نماید.

کارخانه تولید خوراک مجهز به بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات تخصصی، تولیدی و آزمایشگاهی بوده و همواره بهترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه را جهت تولید خوراک تهیه کرده و ضمن فراهم‌سازی شرایط نگهداری استاندارد با کمک متخصصین این رشته و با توجه به نیاز دامداران، مرغداران و پرورش‌دهندگان آبزیان فرمول‌های متعددی را تحت نظارت وزارت جهاد کشاورزی و سازمان دامپزشکی و سایر دستگاه‌های ذیصلاح تهیه و تولید نموده است.

چشم انداز

شرکت تهران طیور سبز، زنجیره‌ای دانش‌بنیان خواهد بود که در تولید و عرضه اقتصادی و با کیفیت، طیف گسترده و متنوعی از محصولات کنسانتره، مکمل و بهبود‌ دهنده خوراک دام، طیور و آبزیان را در بین سایر فعالان صنعت کشور خواهد داشت.
همکاری با مدیران و کارشناسان با سابقه، که با بالاترین سطح دانش و تجربه در تلاش برای هویت بخشیدن به این زنجیره می‌باشند، ما را در این زمینه پیشرو خواهد نمود.
باعث افتخار است که دامداران، مرغ‌داران و پرورش‌دهندگان آبزیان، زنجیره‌ها و کارخانجات تولید خوراک دام، طیور و آبزیان در کلیه استان‌های کشور و نیز کشورهای هم‌جوار مشتریان ارزشمند شرکت ‌باشند که از محصولات و خدمات فنی و غیر فنی شرکت تهران طیور سبز بهره‌‌مند ‌شوند.
با داشتن آزمایشگاه مدرن و مجهز، انجام کلیه آزمایشات تخصصی اقلام خوراک دام، طیور و آبزیان انجام خواهد شد.
مرکز آموزش شرکت تهران طیور سبز با خدمات آموزشی اعم از دوره‌‌های بازآموزی و مهارت‌ آموزی (مجازی و حضوری) به ‌صورت کاربردی، موجب بالا بردن سطح علمی و فنی مشتریان عزیز را به‌همراه خواهد داشت.

آدرس ایمیل:

info@tehrantoyur.ir